Biuro podróży w Zakopanem

góry zakopane

Zakopane to wspaniałe miejsce na urlop. Idealny punkt wypadowy w Tatry. Miasto ma swój charakter i urokliwe zakątki, które urzekają wielu turystów. Zakopane jest też świetnym punktem startowym wycieczek do różnych atrakcji położonych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zamiast organizować wycieczkę samodzielnie, warto skorzystać z oferty profesjonalistów. Najlepszym wyborem będzie biuro podróży Zakopane.

Biuro podróży – poznaj opinie

W Zakopanem działa wiele biur turystycznych, które oferują jedno czy kilkudniowe wyjazdy. Czym kierować się przy wyborze? Zawsze warto zweryfikować opinie o danym biurze. Warto podpytać znajomych czy korzystali kiedykolwiek z usług jakiegoś biura, jak minęła wycieczka, jak oceniają organizację. Opinii o biurach podróży można szukać też w internecie, zwłaszcza na różnych portalach turystycznych. Lepiej poświęcić trochę czasu na przeczytanie opinii, może to oszczędzić sporo niepotrzebnego stresu.

Spędzając wakacje w stolicy Tatr, warto podpytać swoich gospodarzy o biuro podróży. Zakopane to miasto z naprawdę wieloma organizatorami wyjazdów. Niektóre biura nawiązują współpracę z hotelami i ośrodkami wypoczynkowymi. Korzystając z oferty takiego biura można często otrzymać atrakcyjną zniżkę.

Biuro podróży – Zakopane i jednodniowe wycieczki

Na jakie wycieczki można wybrać się z Zakopanego? Największą popularnością cieszą się jednodniowe wycieczki. Jeden dzień wystarczy w sam raz, aby zobaczyć coś ciekawego, bez nadmiernego zmęczenia. Biura podróży oferują całkiem atrakcyjne ceny takich wyjazdów, które zaczynają się od 30 złotych, a kończą na około 150 złotych. Cena wycieczki zależy oczywiście od odległości od Zakopanego i od ilości odwiedzanych atrakcji. W cenie znajdują się często bilety wstępu oraz wyżywienie. Każdej wycieczce towarzyszy zawsze pilot lub przewodnik, który doskonale zna historię odwiedzanych miejsc.

Spływ Dunajcem

Wśród jednodniowych wycieczek warto zwrócić uwagę na spływ Dunajcem. Można wybrać wersję tradycyjną i popłynąć tratwą flisacką. Można też zdecydować się na wersję dla miłośników adrenaliny: rafting pontonowy na Dunajcu. Biura podróży oferują też wycieczki za granicę, chociażby jednodniowe wypady do Wiednia, Pragi czy Budapesztu.

Na Słowację!

Świetną jednodniową wycieczką z Zakopanego jest ta do słowackiego Słowacki Raju. W ciągu jednego dnia można odwiedzić jeden z najpiękniejszych parków narodowych w Europie, właśnie Słowacki Raj. Niesamowite formacje skalne można zobaczyć tylko tam! Do pokonania jest interesująca trasa turystyczna, na której znajdują się drabiny i schodki. Po drodze mija się liczne strumyki i wodospady.

Dla osób, które wolą postawić na relaks, także znajdzie się coś interesującego w ofercie biur podróży. W zasięgu ręki jest zorganizowany wypad do aquaparku Tatralandia, znajdującego się po słowackiej stronie. Odliczając czas dojazdu, na miejscu można spędzić prawie 6 godzin! Świetnym pomysłem jest też wyjazd do Aquacity Poprad. Wycieczka do tych basenów termalnych jest połączona ze zwiedzaniem największego miasta północnej Słowacji – Popradu.

Takie jednodniowe wycieczki są świetnym urozmaiceniem urlopu. Aby uniknąć rozczarowania, warto dobrze wybrać biuro podróży. Zakopane to świetny punkt wypadowy w wiele interesujących miejsc, warto je poznać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *