Eventy dla firm w oryginalnym otoczeniu

Firleje to przyjazna i klimatyczna Osada dla wszystkich gości. Oferuje miejsce, gdzie atrakcje łączą się z tradycją i obcowaniem z naturą. W Sielskiej Osadzie Firleje eventy można zorganizować w starym brzozowym zagajniku, Lasach Książenickich i nad okoliczną rzeczką. To świetne miejsce na oryginalne eventy, eventy firmowe oraz imprezy firmowe. Klienci mają do dyspozycji Dwór Szlachecki, dziedziniec, krużganki i ponad 15 ha powierzchni, gdzie można będzie zorganizować niezapomniane imprezy integracyjne z atrakcjami.

Więcej o Osadzie Firleje

Reprezentatywnym punktem Osady Firleje jest Dwór Szlachecki. Co ciekawe, to największy w Polsce tego typu budynek. Został zbudowany z drewnianych bali, a na przestrzeni lat zaadoptowany tak, aby można śmiało organizować eventy. Uroku dodaje jego położenie na niewielkim wzniesieniu wraz z otaczającymi go krużgankami i brzozowym zagajnikiem. Podczas pobytu w Osadzie warto zobaczyć Lasy Książenickich, barwne łąki i rzeczki.

Team building na wesoło

Podczas imprezy integracyjnej najważniejsza jest dobra zabawa, dzięki której tworzy się efektywny zespół. Sielska Osada Firleje zaprasza wszystkich na oryginalne imprezy integracyjne w przepięknym staropolskim Dworze Szlacheckim lub w plenerze. Tu nuda i znużenie nikomu nie grozi! Sielsko, ekologicznie, naturalnie i blisko. Warszawa położona jest zaledwie 35 km od Osady. To wymarzone miejsce na kreatywnie poprowadzony team building. Dowiedz się więcej na http://www.firleje.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *