Hotel SPA Kotlina Kłodzka – odkryj bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych!

Znajdź czas dla siebie, swojej połówki i spędź wolny czas w pięknych okolicznościach natury. Hotel SPA Kotlina Kłodzka oraz Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris tworzą unikatowy kompleks dla gości z całej Polski i Europy. Dlaczego warto spędzić tam choćby weekend? Sprawdź sam!

Hotele z basenem Kotlina Kłodzka  – oferta Centrum SPA Polanica Zdrój

Kotlina Kłodzka słynie z kojących źródeł i dlatego też fundamentem hotel SPA Kotlina Kłodzka jest kojące działanie wody, które dowiedziono naukowo dobroczynnie wpływa nie tylko  na ciało, ale także  zdrowie psychiczne. Kompleks odnowy biologicznej ma za zadanie wprowadzić gości w stan harmonii. Co jeszcze przyciąga gości? Oczywiście bogata oferta SPA! Oferta została precyzyjnie stworzona przez zespół doświadczonych i profesjonalnych pasjonatów piękna. Zmysłowy relaks zapewniają baseny, jacuzzi, kompleks saun, studnia oraz misa chłodząca. Woda ma działanie wyciszające, nawilżające i odżywcze. Ponadto regeneruje uszkodzony naskórek. 

Coś, co Cię zaskoczy!

To, co przyciąga uwagę gości, to basen z widokiem na las oraz basen z masażem wodnym. A na najmłodszych czeka basen dla dzieci. Jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne to nie lada gratka dla miłośników hydromasażu. Jacuzzi jest dostępne przez cały rok. Dzięki niemu twoje ciało odzyska siły witalne poprzez pobudzenie krążenia. A po kąpieli można płynnie przejść do sauny. Na gości czekają sauna fińska, infrared, sanarium z widokiem na park oraz łaźnia rzymska. Ostatnia atrakcją jest misa lodowa i studnia chłodząca. To idealne miejsce dla pobudzenia krążenia i poprawę kondycji skóry. Tak wiele atrakcji w jednym miejscu! Nie zapomniano również o pasjonatach sportu. W kompleksie hotelowym na gości czekają korty tenisowe, sala do squasha, sala fitness i studio cardio. Wszystkie zajęcia odbywają się w towarzystwie doświadczonych instruktorów.