Pierwszy taniec weselny – co zrobić, by został zapamiętany przez gości?

Wielu nowożeńców jest przerażonych myślą o pierwszym tańcu – nie tylko dlatego, że część z nich na co dzień nie tańczy, lecz główną przyczyną ich odczuć jest lęk przed porażką, wypadnięciem z rytmu czy pomyleniem kroków. Warto jednak pamiętać, że tego dnia rządzą emocje, dlatego można pozwolić sobie nawet na pomyłki. Jeśli jednak jesteście perfekcjonistami i chcecie zadziwić waszych gości weselnych, możecie udać się na lekcje do profesjonalnego klubu, gdzie ułożona zostanie specjalnie dla was choreografia pierwszego tańca.

Pierwszy taniec – profesjonalna nauka

Wedding Dance, czyli pierwszy taniec, jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej Młodej Pary, gdyż jest to pierwszy raz, kiedy Młodzi tańczą jako małżonkowie. Aby zatańczyć z gracją, elegancją i odrobiną szaleństwa, warto postawić na profesjonalnych tancerzy, którzy nie tylko ułożą całą choreografię, ale również pokażą nam, jak powinniśmy się ruszać, czego unikać i jak zapamiętać wszystkie kroki. Pod okiem choreografa możemy mieć pewność, że wszystkie niedociągnięcia zostaną poprawione, a pierwszy taniec wypadnie rewelacyjnie i zostanie zapamiętany przez gości weselnych.

Taniec spokojny czy szalony?

Każda Młoda Para udająca się na lekcje tańca weselnego do klubu zostanie zapytana, jaki rodzaj tańca preferuje – Wedding Dance (np. walc angielski i wiedeński), czyli klasyczny, spokojny i elegancki taniec dla romantyków, czy może Show Dance (np. chacha, rumba), taniec odważny, szalony i z przymrużeniem oka. Po wyborze rodzaju tańca przyjdzie kolej na wybór piosenki – tutaj również pomocny okaże się choreograf, który z pewnością nie zaakceptuje piosenki o innym metrum niż wybrany taniec, dzięki czemu unikniecie wpadki.

Klub tańca w mieście Wrocław

Jeśli miejscem waszego zamieszkania jest Wrocław, możecie udać się na zajęcia do Klubu Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak, gdzie wiele Młodych Par stawiało pierwsze taneczne kroki. Pojedyncze zajęcia trwają 55 minut, a podczas pierwszego spotkania ustalicie ilość lekcji, rodzaj tańca i piosenkę. Dowiedz się więcej na http://www.klubtanca.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *