Studio Muzyczne we Wrocławiu

Jeśli chcemy skorzystać z samodzielnego studio nagrań, które swoją siedzibę ma we Wrocławiu, to warto zapoznać się z ofertą firmy Dźwiękowa. Studio muzyczne Wrocław oferuje wynajem sal z możliwością rejestracji dźwięku i zabrania następnie nagrania na nośniku ze sobą. Można wybrać dogodną dla siebie lokalizację, gdyż firma posiada swoje sale w czterech miejscach we Wrocławiu, jednak należy pamiętać, że tylko Browar Mieszczański ma możliwość nagrywania. 

Sprzęt na sali prób

Firma Dźwiękowa może się pochwalić wysokiej jakości instrumentami muzycznymi. Wśród znanych marek specjalizujących się w muzyce możemy znaleźć Rolanda, zarówno gitary, jak i klawisze. Perkusje, będące na wyposażeniu sali prób to m.in. TAMA Superstar z kompletnym setem talerzy, natomiast do niej brakuje pałek perkusyjnych, więc należy się w nie zaopatrzyć we własnym zakresie. Do dyspozycji studio muzyczne Wrocław posiada także dwa mikrofony marki SHURE, model SM 58. Również Yamaha ma swoje miejsce wśród wyposażenia, w postaci miksera (MG 10XU), a także kolumn aktywnych (DBR12). Na stronie firmy można znaleźć galerię oraz listę powyższych instrumentów.

Cennik wynajmu

Rezerwacji sali można dokonywać przez stronę internetową Dźwiękowej, rezerwując termin na kalendarzu online, drogą mailową lub telefonicznie. Na domenie również znajduje się przejrzysty regulamin korzystania ze studia muzycznego Wrocław. Zasady są proste i klarowne. Aby sala i sprzęt służy jak najdłużej dla wszystkich, należy o nie należycie dbać. W cenniku ustalona została cena trzech pierwszych godzin, lecz studio muzyczne Wrocław można wynająć również na dłuższy czas, a każda następna godzina jest liczona w kwocie 30 zł. Jeśli chodzi o próby, liczba osób nie jest istotna, a osoby towarzyszące nie są brane pod uwagę. W przypadku nieobecności na zarezerwowanej próbie pobierana jest cała kwota, która została wcześniej wpłacona. Jednoosobowe próby liczone są w cenie 20 zł za godzinę. Na miejscu można wypożyczyć talerze perkusyjne, koszt 5 zł za 60 minut.