Warsztaty dla firm

Organizowanie różnego rodzaju spotkań i wydarzeń dla pracowników twojego przedsiębiorstwa to coś bardzo ważnego. Wiadomo bowiem, że w miejscu pracy nie sposób, aby wszyscy mieli okazję poznać się czy choćby przeprowadzić krótką rozmowę. Idealnym rozwiązaniem wobec tego są warsztaty integracyjne. Pracownicy mogą wówczas nie tylko lepiej się poznać, ale także współpracować podczas tworzenia kompozycji artystycznych lub rozwiązywania zagadek. Warsztaty dla firm to coś, o co każdy pracodawca powinien dbać. Najlepiej organizować je raz na jakiś czas, zwłaszcza wtedy gdy do zespołu dołączy kilka nowych osób. Miejscem wartym polecenia jest na pewno Sztukarnia, która mieści się na warszawskim Mokotowie.

Sztuka i biznes – jak Sztukarnia może pomóc twojej firmie?

Integracja artystyczna to świetna możliwość na przełamanie stresu związanego z poznawaniem nowych osób w miejscu pracy. Nie każdy jest przecież uzdolniony artystycznie i nie jest to żaden wstyd. Podczas warsztatów w Sztukarni każdy uczestnik otrzymuje Art Box, w którym znajdzie materiały do tworzenia przedmiotów DIY. Zabawa będzie odbywać przy jednym wspólnym stole, aby skłonić wszystkich do współpracy i dzielenia się pomysłami oraz doświadczeniami.

Możesz zamówić zestawy Art Box, jeżeli jako pracodawca chcesz samodzielnie zorganizować taką integrację. Sztukarnia szybko i bezpiecznie je do ciebie wyśle. W przygotowaniu takich warsztatów współpracują doświadczeni artyści, reprezentujący różne dziedziny sztuki – malarstwo, grafika, rysunek, fotografia. Udział w takich wyjątkowych warsztatach to zdecydowana korzyść zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Taka integracja pomaga w wielu aspektach:

  • zwiększa otwartość pracowników,
  • rozwija kreatywne myślenie,
  • przyczynia się do indywidualizacji stanowisk pracy,
  • zachęca do przełamywania codziennych schematów,
  • pozwala na przeniesienie umiejętności właściwych zawodom artystycznym na inne płaszczyzny,
  • otwiera na nowe sposoby rozwiązywania codziennych zadań,
  • rozwija techniki projekcyjne, gdzie nie wystarczy jedynie werbalizacja.