Zorganizuj wesele razem z naszymi konstrukcjami!

Organizowanie wesela jest pod wieloma względami problematyczne. Przede wszystkim problemem jest załatwienie sali weselnej. Czasami bywa tak, że oczekiwanie na salę weselną to spory okres czasu. Nie każda para ma ochotę czekać na swój ślub przez dwa lub trzy lata. Świetnym rozwiązaniem może być wynajmowanie obiektów jakimi są namioty weselne. Producent takich namiotów, do których zalicza się nasza firma może zagwarantować, że są to konstrukcje bardzo wytrzymałe i świetnie sprawdzą się podczas najróżniejszych imprez w plenerze. 

 

Namioty zamiast sal weselnych 

 

Urządzając imprezę weselną w czasie lata świetnym pomysłem może być wynajmowanie namiotów weselnych. Nasza firma może pochwalić się mnóstwem namiotów, które zostały wykonane na specjalne zamówienie naszych klientów. Do tworzenia głównej konstrukcji naszej sali wykorzystujemy najczęściej aluminium lub stal. Dzięki zastosowaniu takich materiałów konstrukcje są bardzo wytrzymałe. Jeśli chodzi o namioty bankietowe producent jakim jesteśmy nie może narzekać na brak zleceń. Nasze namioty służą nie tylko do imprez jakimi są wesela. Korzystając z naszych usług można zamówić namiot na bankiet, komunię, chrzciny czy też koncerty. Warto zajrzeć na ofertę umieszczoną na stronie internetowej. 

www.fourtech.pl/pl/hale-namiotowe-stalowe/hale-namiotowe/koncertowe/

 

Namiot na każdą imprezę 

 

Wykonane przez nas konstrukcje mogą być sezonowe lub też całoroczne. Można zamówić u nas namiot, który wyposażony zostanie w specjalny termo-dach z podwójnej warstwy plandek PCV. Takie plandeki nie przepuszczają promieni słonecznych oraz mają wysoki stopień zatrzymywania ciepła. W związku z tym są one idealne nawet w przypadku nieciekawych warunków atmosferycznych. Na życzenie klientów dodatkowo tworzymy ściany z płyty warstwowej. Dzięki nim konstrukcja staje się jeszcze odporniejsza i masywna. Kładąc plandekę na poszyciu dachowym naciągamy ją odpowiednio aby spełniała właściwie swoje zadanie. 

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? 

 

Działamy na rynku już od dość dawna. Nasi klienci ufają nam w stu procentach i dlatego tworzymy coraz ciekawsze konstrukcje w całym kraju. Oprócz omawianych tutaj konstrukcji przeznaczonych na organizację imprez dodatkowo tworzymy namioty magazynowe. Z naszych konstrukcji korzysta również wiele firm produkcyjnych, które wykorzystują nasze konstrukcje w charakterze hal produkcyjnych czy sortowni. Na konstrukcję zamawianą  w naszej firmie można otrzymać nawet 60-cio miesięczną gwarancję. Z reguły jednak usługi gwarancyjne nie są potrzebne. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *