Czy dzienne turnusy odchudzające się opłacają? Sprawdź ofertę turnusu z dietą dr Ewy Dąbrowskiej!

Dzienne turnusy odchudzające w Poznaniu z dietą dr Ewy Dąbrowskiej — sprawdź już dziś!

Dzienne turnusy odchudzające w Poznaniu z dietą dr Ewy Dąbrowskiej odbywają się bez noclegu, od piątku do piątku. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz wyjeżdżać gdzieś daleko, aby wykorzystać swój urlop. Jeśli jesteś z Poznania lub okolic to skorzystaj z turnusu z dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej w Ułańskiej Zagrodzie w samym sercu tego miasta! Na tego typu turnusie nauczysz się, jaki zdrowe nawyki żywieniowe są warte uwagi oraz jak po prostu zdrowo się odżywiać. Zdobędziesz także wiedzę o diecie dr Ewy Dąbrowskiej i jej efektywnym wpływie na zdrowie oraz urodę, a dodatkowym plusem jest to, że zgubisz zbędne kilogramy!

Co zawiera oferta dziennych turnusów z dietą dr Ewy Dąbrowskiej?

Dzienne turnusy odchudzające w Poznaniu z dietą dr Ewy Dąbrowskiej dostępne są w dwóch wersjach: 7-dniowej i 14-dniowej. Odbywają się w centrum Poznania i zawierają: wyżywienie zgodne z dietą warzywno-owocową dr Dąbrowskiej, konsultacje i wykłady dietetyka, konsultację z lekarzem oraz pielęgniarką, serwis herbaciany, woda z cytryną i imbirem, analizę składu masy ciała – analizator Tanita, możliwość skorzystania z sauny, grupowe zajęcia z trenerem (m.in. gimnastyka, nordic walking, pilates, ćwiczenia rozciągające) oraz dodatkowo możesz wykupić zabiegi hydrokolonoterapii, masaży oraz hirudoterapii (pijawki lekarskie) i inne.

Dzienne turnusy odchudzające w Poznaniu z dietą dr Ewy Dąbrowskiej — dlaczego warto?

Dzienne turnusy odchudzające oferowane przez dr Ewę Dąbrowską gwarantują przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ są niesamowicie elastyczne. Nie zawierają noclegów i odbywają się od godzin rannych do wieczora. Wspólne zajęcia i wykłady to coś, co z pewnością Cię zainteresuje. Liczne integracje sprawią, że dzienne turnusy odchudzające w Poznaniu miną w świetnej, przyjemnej i rodzinnej atmosferze!