Iluzjonista – daj się porwać prawdziwej magii!

Iluzjonista, magik, sztukmistrz

Większość z nas choć raz w życiu miała okazję zobaczenia pokazu iluzji i szeroko pojętych sztuczek magicznych. Po tego typu rozrywce w głowie zostaje wiele pytań. Czy iluzjonista zrobił to naprawdę? Czy magia istnieje? Czy to tylko sztuczki? Jakiekolwiek odpowiedzi na te pytania nie są w stanie zmienić jednego – każdy iluzjonista przenosi nas do świata, który nie jest naszą codziennością.

Iluzjonista czy aktor?

Opanowanie umiejętności niezbędnych do wykonania magicznych sztuczek to jedno. Zdolność porwania publiczności – drugie. Iluzjonista musi być jednocześnie świetnym aktorem, a nawet kabareciarzem czy stand-upowcem. Wszystko zależy rzecz jasna od rodzaju konkretnego pokazu, jednakże nawet najlepsze sztuczki zdadzą się na nic, jeśli nie uda się zdobyć wystarczającego zainteresowania publiczności.

Iluzjonista dla każdego

Firmowa impreza, przyjęcie urodzinowe, wesele, a nawet bankiet – pokaz iluzji idealnie wpasuje się w każdego rodzaju wydarzenie. Gdzie? Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, ale nie tylko – możliwy jest w każdym miejscu i w każdym czasie. Zobacz więcej na http://maciejkulhawik.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *