Dom czekolady – najlepsza kawiarnia z lodami !

Dom czekolady to nie tylko kawiarnia. Gdynia, w której jest usytuowana, to wspaniały kurort, który rokrocznie przyciąga tłumy turystów, oczekujących od wakacji czegoś więcej i ceniących luksus, klasę i styl. To miasto sztuki, gdzie odbywają się ważne festiwale literackie i filmowe. Wiemy, że nasza poprzeczka, w temacie standardu obsługi, jak i jakości wyrobów, jest zawieszona wysoko. Żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych potencjalnych klientów, nasz lokal jest urządzony właśnie tak, by nie tylko sprawiać przyjemność kubkom smakowym, ale również by cieszyć oko nawet najbardziej wymagających klientów, przyzwyczajonych do najlepszych światowych standardów.

Skoro o smakach już mowa – musicie koniecznie spróbować naszych autorskich lodów! Wytwarzane tylko na bazie naturalnych i świeżych składników, cieszą się dużym powodzeniem wśród lokalnych mieszkańców, a także odwiedzających nas turystów z całego świata. Nasze lody mleczne powstają z oryginalnych, sprowadzanych z Włoch składników, natomiast nasze orzeźwiające sorbety tworzymy z najwyższej jakości, świeżych, francuskich owoców. Wśród mlecznych smaków odnajdziecie: banana z wiśnią, śmietankę z poziomką, orzech laskowy czy wanilię, a wśród owocowych: malinę, marakuję, cytrynę czy kiwi. Łącznie posiadamy w ofercie 45 smaków, które zmieniają się w zależności od sezonu i pory roku.

Dom Czekolady to rodzinna manufaktura, której członkowie korzystają ze sprawdzonych od lat przepisów i receptur. Naszym celem nie jest kolejna, zwykła kawiarnia – Gdynia, to jedno z miast, które ukochaliśmy i chcemy, żeby nasz lokal był jej dumą oraz miejscem, którym może się pochwalić. Zależy nam, by zadowoleni klienci, z przyjemnością wracali w nasze progi, skuszeni nie tylko przepysznymi wyrobami, ale również wystrojem i atmosferą.

Jeśli więc planujesz wycieczkę lub urlop w tym pięknym, nadmorskim mieście, koniecznie pamiętaj, by wpaść do Domu Czekolady! Czekamy właśnie na Ciebie i już nie możemy się doczekać, by z przyjemnością Cię ugościć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *