Fartuszki dla dziecka – czyli czyste dziecko podczas jedzenia

O tym, że fartuszek dla dziecka jest niezbędnym elementem garderoby każdego malucha nie musimy przekonywać żadnej Mamy. Niezależnie od tego, czy bobas ma roczek, dwa latka czy trzy, potrzebuje zabezpieczenia przed jedzeniem i zabrudzeniami, które złośliwie pchają się na jego ubranie. 😉 Nie znamy sposobu, by powstrzymać te bezustanne ataki, ale wiemy, jak się przed nimi bronić. Przedstawiamy Państwu serię naszych fartuszków dla dziecka: 12m+, 24m+ i 36m+. Wszystkie wykonane są z miękkiego, lekkiego i łatwo zmywalnego tworzywa (100% EVA) oraz posiadają wygodne zapięcie na rzep i miękką kieszonkę.

Fartuszek dla dziecka Baby Explorer 12m+ ma wymiary: 30×35 cm, a waży zaledwie 31 g. Występuje w trzech słodkich wzorach: z niemowlaczkiem, kotkami oraz zwierzętami gospodarskimi (krówka, kury i kogut).

Active Baby 24m+ to fartuszek dla dziecka o wymiarach 33×40 cm i wadze 39 g. W jego przypadku również proponujemy Państwu trzy wzory: dziewczynkę, misie oraz myszkę z kotkiem przy indiańskim tipi.

Ostatnia z naszych propozycji to fartuszek dla dzieci Creative Baby 36m+ o wymiarach 38×45 cm i wadze 49 g. Oferowane przez nas wzory dla tej opcji to: piesek, myszki, oraz pirat z kotem na wyspie skarbów.

Każdy fartuszek dla dzieci w naszym asortymencie jest łatwy w czyszczeniu: wystarczy użyć mokrej ściereczki. Między innymi dlatego jest on idealnym uzupełnieniem stroju malucha podczas jedzenia i zabawy; w domu, żłobku i przedszkolu. Każdą Mamę, która marzy o tym, by spędzać mniej czasu przy pralce, a więcej na zabawach z dzieckiem, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Jesteśmy przekonani, że funkcjonalność naszych fartuszków je urzeknie, a dostępne wzory i kolory zdobędą serce każdego malucha. Jedyny Państwa problem może stanowić, na który wzór się zdecydować, ale przecież również proces dokonywania wyboru razem z osobą najbardziej zainteresowaną, czyli Państwa pociechą, może być nie lada frajdą. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *