Idealne paznokcie na zawołanie

Przed Tobą ważna impreza, a Ty nie zdążyłaś zapuścić wymarzonych paznokci? Zbliża się przyjęcie weselne, a Twoje paznokcie są popękane i zniszczone? Szykujesz się do ważnej rozmowy o pracę i z nerwów poobgryzałaś paznokcie? Wszystko da się szybko naprawić stosując żele budujące Victoria Vynn Master Gel.

Master Gel Victoria Vynn

Równe, mocne paznokcie, które z łatwością można zapuścić, nie są domeną każdej kobiety. Przyjmowane leki, hormony, domowe środki czyszczące, częste moczenie dłoni podczas zmywania, specyficzny rodzaj wykonywanej pracy… wszystko to może mieć negatywny wpływ na stan płytki paznokci u dłoni, a tym samym uniemożliwia zapuszczenie dłuższych.

W takich sytuacjach wykorzystać można żel paznokcie budujący. Ten niezwykły preparat pozwala na całkowite pokrycie płytki paznokcia, który jest w złym stanie lub popękany, a chcemy go w ten sposób upiększyć lub uchronić go przed dalszą degradacją. Master Gel Victoria Vynn można wykorzystać również do przedłużenia paznokci i nadania im wyjątkowo eleganckiej formy i barwy.

Dla profesjonalistów i amatorów

Ogromną zaletą żeli Master Gel Victoria Vynn jest ich łatwość nakładania i formowania dowolnego kształtu paznokci oraz możliwość wykorzystywania zarówno w profesjonalnych salonach, jak i do prywatnego, domowego użytku. Dodatkowym plusem jest krótki czas (30 sek.) utwardzania każdej warstwy pod lampą typu LED oraz wyjątkowa trwałość gotowej stylizacji – prawidłowo nałożony żel budujący potrafi bez odprysków utrzymywać się aż do czterech tygodni.

Z naszymi akcesoriami przeznaczonymi do stylizacji paznokci – szablonami do ich przedłużania, pędzlem i szpatułką w jednym ułatwiającym nakładanie żelu oraz lampami do utwardzania, w bardzo prosty sposób uzyskasz wyjątkowy look swoich paznokci.

Master Gel dostępne są w kilkunastu delikatnych kolorach – od śnieżnej bieli, poprzez beż, aż do delikatnego różu. Wiele z tych barw można idealnie dobrać do koloru własnych paznokci, co pozwala uzyskać wyjątkowo naturalne wykończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *