Co musi się znaleźć na dobrym placu zabaw?

Bezpieczne place zabaw

Dla każdego rodzica zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są najważniejsze. Bezpieczne place zabaw są montowane za pomocą łączenia odpowiednich ze sobą elementów, które tworzą spójną i optymalną konstrukcję Na dobrym placu zabaw nie powinno zabraknąć certyfikowanych sprzętów.

Bajkowe place zabaw dla dzieci

Drewniane place zabaw dla dzieci przez większość rodziców są oceniane wyżej niż te z tworzywa sztucznego i metalu. Dlaczego? Konstrukcje z drewna wydają się być bardziej przyjazne, estetyczne i bezpieczniejsze dla każdego dziecka. Ponadto zdaniem psychologów, fantazyjne drewniane produkty niczym z bajki mocniej stymulują mózg i rozwijają wyobraźnię.

Idealne zabawki na plac zabaw

Zabawki na plac zabaw powinny być projektowane, tworzone i montowane z dbałością o każdy drobiazg, bo liczy się bezpieczeństwo i dobra zabawa wszystkich dzieci. Maluchy najchętniej bawią się zasiadając za ster samochodu, kolejki z wagonem lub statku. Najlepszym miejscem na nawiązanie nowych znajomości są duże piaskownice. Nie lada powodzeniem cieszą się huśtawki i konie na biegunach. A na odważnych czeka pełen emocji zjazd po linie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *